سندرز: میلیاردرها نباید بتوانند انتخابات را بخرند

به گزارش وبلاگ داشبورد، سناتور ارشد حزب دموکرات و یکی از نامزدهای احتمالی این حزب در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا بار دیگر درباره حضور میلیاردر معروف آمریکایی در عرصه انتخابات این کشور هشدار داد.

سندرز: میلیاردرها نباید بتوانند انتخابات را بخرند

به گزارش گروه بین الملل خبرنگاران، برنی سندرز کننده دموکرات ایالت ورمونت در مجلس سنای آمریکا و یکی از نامزدهای احتمالی حزب دموکرات در انتخابات ریاست جمهوری سال 2020، با انتشار پیامی کوتاه در توئیتر بار دیگر نسبت به حضور مایکل بلومبرگ میلیاردر معروف آمریکایی در رقابت های درون حزبی دموکرات ها برای تعیین نامزد نهایی این حزب برای انتخابات 2020 هشدار داد.

سندرز بعد از ظهر روز شنبه به وقت محلی در حساب کاربری رسمی خود در توئیتر نوشت: میلیاردرها نباید بتوانند انتخابات را بخرند.

این سناتور ارشد دموکرات اخیراً در یک تجمع انتخاباتی در ایالت نیوهمشایر نیز هشدار داده بود: بلومبرگ تصمیم گرفته است که همه ثروت 55 میلیارد دلاری خود را به کار گیرد؛ نه برای خرید یک قایق بادی یا یک خودروی تجملی، بلکه برای خرید ایالات متحده آمریکا.

مایکل بلومبرگ شهردار سابق نیویورک که ثروتش حدود 58 میلیارد دلار تخمین زده می شود، هفته گذشته از ورود خود به رقابت های انتخاباتی درون حزبی دموکرات ها برای تعیین نامزد نهایی این حزب در انتخابات ریاست جمهوری سال 2020 خبر داد.

بلومبرگ در اوایل سال جاری گفته بود که نامزد نخواهد شد و تنها از نامزد نهایی حزب دموکرات در برابر ترامپ حمایت خواهد کرد، اما به طور ناگهانی تصمیم خود را عوض کرد زیرا به این نتیجه رسیده بود که درحال حاضر سایر نامزدهای دموکرات نمی توانند با دونالد ترامپ رقابت کنند.

.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "سندرز: میلیاردرها نباید بتوانند انتخابات را بخرند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سندرز: میلیاردرها نباید بتوانند انتخابات را بخرند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید